Yunanistan Nakliye - Payam Lojistik

Yunanistan Nakliye

  • Irak nakliye

Yunanistan Nakliye

Türkiye – Yunanistan Nakliyat

 

Yunanistan nakliye firmaları arasında, bakımları zamanında yapılan güvenlikli ve güçlü araç parkımız ile ekonomik hizmetler vermekteyiz. Firmamız, uluslararası taşımacılık kategorisinde kaliteli hizmet anlayışı ile tanınmaktadır. Müşterilerine lojistik çözümler üretmeye devam eden Yunanistan nakliye firmamız, kaliteli taşımacılık programları ile disiplinli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Kargoların güvenli taşınması ve zamanında teslimat gibi kriterler çalışma disiplinimizi oluşturmaktadır.

Lojistik sektöründe şoför tercihi, tecrübe, güvenli sürüş tekniği ve iş ahlakı gibi donanımları inceliyoruz. Taşımacılık için gerekli tüm belgelere sahibiz ve ilgili kurallara hakimiz. Böylelikle trafikte sıfır sorun anlayışı ile bütün taşıma işlemlerinizi pratik ve etkili bir şekilde çözümlemekteyiz.

 

Tam Zamanında ve Güvenli

 

Uluslararası lojistik sektöründe üretici firmalar için en önemli konu, süratli olmanın yanı sıra sorunsuz taşıma işlemidir. Kargoların yüklenmeye alınması işlemiyle işe başlayan Yunanistan nakliye firmamız, yüklerin transfer işlemini özenle tamamlamaktadır. Süreci deneyimli şoförlerimiz, son model araçlarımızla varacağı adrese titizlikle ulaştırmaktadır.

Araç filomuzun bakımında düzenli bir periyot izlenmektedir. Yılın her ayında mevsimsel zorlukları önemsemeden hizmet vermekteyiz. Yol güvenliği için gereken tüm tedbirleri sorumluluk biliriz. Yol güvenliğinin maksimuma yükseltilmesi ile birlikte, taşımacılıkta etkili çözümler ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

 

Taşımacılıkta Güncel Çözümler

 

Yüklerde kutulama, istifleme, transfer ve benzeri birçok hususta güncel ve yeni teknikler özellikle takip edilmektedir. Raporlama, güvenli ortamda bulundurma, kapalı kasa ile yüklerin yağışlardan etkilenmesini önleme ile ilgili daha birçok seçenek güncel sistemlerle takip edilmektedir.

Belgeleri tam ve sanayi bakımları düzenli yapılan araçlarımızın, trafik ve nakliyat sektörü ile ilgili tüm izinleri mevcuttur. Şirket olarak da bu hususta oldukça hassas davranmaktayız. Güvenli ve sorunsuz taşımacılığı disiplin haline getiren firmamızda taşınacak yükler güvenli olarak adrese teslim edilmektedir.

 

Nerelerden Yük Taşıyoruz

 

Yunanistan’a Türkiye’nin tüm şehirlerinden komple karayolu taşımacılığı ile yüklerinizi zamanında ve güvenle ulaştırıyoruz. Grupaj yüklerin taşınmasında da büyük bir önem göstererek haftanın belirli günlerinde Gaziantep depomuzdan çıkış yapıyoruz. Hedeflediğimiz ambar işleyişini yolunda sürdürmeye devam ederek mutlu müşteriler edinmeye gayret göstermekteyiz.

 

Sigortalı Taşıyor Sorumluluk Alıyoruz

 

CMR nakliyecinin taşıdığı malların hasar, eksik ve kayıp olması durumlarında sorumluluk üstlendiği bir poliçedir. Yurt dışı taşımalarda nakliyecinin taşıdığı malın hasarlanması ve kaybı esnasında sorumluluğu cmr konvansiyonu ile belirlenmiştir. Payam Lojistik İstanbul Yunanistan nakliye CMR taşıma evrakları Eureko Sigorta aracılığı ile sigortalanmıştır.

Birleşmiş Milletler tarafında hazırlanan bu konvansiyon Türkiye kanadında 1995 yılında imzalanarak yürürlüğe girmiştir.

CMR sigortası belli bir limiti kapsar ve nakliyeci kargonun ağırlığı üzerinden sorumluluk üstlendiğinden malın, tarafınızdan özel karayolu nakliyesi sigortası yaptırmanızı ayrıca tavsiye ederiz.

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN