Uluslararası Karayolu Taşımacılığı - Payam Lojistik

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

  • Bulgaristan Nakliye

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Nakliye

 

Payam Lojistik, uzun yıllardır Türkiye’den Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Balkan Ülkelerine ve bu ülkelerden geri dönüş Türkiye’ye Uluslarası karayolu taşımacılığı ile ithalat, ihracat, parsiyel ve transit taşımalar yapmaktadır.

Şirketimizin, Uluslarası karayolu taşımacılığı karayolu taşımalarında öz malı olan çekicileri, 13.60 metre uzunluğundaki kayar çatılı yarı-römorkları ile hizmet sunmaktadır.

Payam’ın tüm araçlarını mobil araç takip ve uydu haberleşme sistemi ile donatmıştır. Bu sistem ile güçlü araç filosunu 7/24 kontrol edebilmekte ve müşterilerine transferin her aşamasında kademe kademe güncel bilgi edinme olanağı sağlamaktadır.

Öz mal araç filosunun tamamı çevre koruma standartlarına uygun yeşil ve sesiz motor özelliklerine sahiptir. Avrupa Kıtasına yönelik parsiyel ve komple taşımaları uluslararası karayolu nakliye rejimine uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Payam Lojistik;

Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovenya, Slovakya, Yunanistan dahil tüm Balkan ülkelerine haftalık düzenli olarak Uluslarası karayolu taşımacılığı servisi sağlamaktadır.

Düzenli Balkan Ülkeleri Seferler;

✔ Arnavutluk karayolu taşımacılığı
✔ Bosna Hersek karayolu taşımacılığı
✔ Bulgaristan karayolu taşımacılığı
✔ Karadağ karayolu taşımacılığı
✔ Kosova karayolu taşımacılığı
✔ Makedonya karayolu taşımacılığı
✔ Romanya karayolu taşımacılığı
✔ Sırbistan karayolu taşımacılığı
✔ Slovenya karayolu taşımacılığı
✔ Slovakya karayolu taşımacılığı
✔ Yunanistan karayolu taşımacılığı

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN