Slovenya Nakliye - Payam Lojistik

Slovenya Nakliye

  • ambar taşıma nedir?

Slovenya Nakliye

Türkiye – Slovenya Nakliyat

 

Balkan ülkeleri ile ticari ilişkilerimiz her geçen yıl önemli oranda gelişme ve büyüme göstermektedir. Ülkemizin Slovenya nakliye konusunda ihracat ve ithalat alanlarında başarı çalışmaları ve ticareti gözden kaçmamaktadır. Türkiye Avrupa Birliği üyesi olan ya da olmayan bütün devletlerle ticaret yapmaktadır. Slovenya yakın komşu ülke olması sebebiyle ticaret hacmimiz oldukça yüksek bulunmaktadır.

 

Slovenya’ya Güvenli Karayolu Taşımacılığı

 

Romanya ile ticari ilişkilerimiz neticesinde varılan ticaret mutabakatları ile ithalat ve ihracat anlaşmaları yapılıyor. Karayolu taşımacılığı anlamında özellikle nakliye çalışmalarına zemin hazırlanıyor. Süregelen bu kapsamda faaliyet veren nakliye firmalarının da Avrupa standartlarına sahip yeterlilikte olmaları gerekmektedir. Şirketimiz Slovenya nakliye firmaları içerisinde gerekli tüm prosedürlere uygun hareket eden nadir firmalardandır. Firmamız gerekli belge, bilgi ve yeterlilik donanımıyla kusursuz hizmet sunan ender firmalar arasında yer almaktadır.

Ülkemiz topraklarındaki sanayilerde üretilen her türlü ürünün Slovenya’ya ihracatı kapsamında naklini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Payam Lojistik, ihracat ürünlerinin yanı sıra, serbest bölge, antrepo ve limanlarımız işlemleri yapılan üçüncü ülke menşeili transit kapsamlı yüklerin nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

 

Hizmette Kalite Önemlidir

 

Ülkemize ithalat taşımacılığı ile ülkemiz üzerinden, Orta Doğu ve Asya ülkelerinin hepsine transit üçüncü ülke yük transferlerini de gerçekleştirmekteyiz. Firmamız uluslararası taşımacılık C2 yetki belgesi kapsamında bulunan, Türk ve yabancı plakalı öz varlık ve kiralık tırları ile CMR sigortası kapsamında güvenli lojistik çözümleri sunmaktadır.

Türkiye’den Romanya’ya birçok alanda taşımacılık çözümleri sunan Slovenya nakliye firmamız, aynı zamanda Gaziantep depomuzdan haftanın belirli günleri düzenli parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.

Payam Lojistik, taşımacılık hizmetlerinin yanında depolama, gümrükleme, liman hizmetleri gibi lojistiğin barındırdığı diğer alanlardaki kapsamlı çalışmaları da başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Romanya ithalat ve ihracat nakliye taleplerinizde bir telefon mesafesi kadar yakın bulunan firmamıza sözlü veya yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Mesai saati içinde görev başında bulunan deneyimli sevkiyat ekibimizden uygun fiyat ve navlun teklifi alabilirsiniz.

Benzer hizmetler;

✔ Slovenya nakliyat
✔ Slovenya taşımacılık
✔ Slovenya parsiyel taşımacılık
✔ İstanbul Slovenya nakliyat
✔ Gaziantep Slovenya nakliyat
✔ Türkiye Slovenya nakliyat
✔ Slovenya komple tır nakliye

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN