Slovakya Nakliye - Payam Lojistik

Slovakya Nakliye

  • Bulgaristan Nakliye

Slovakya Nakliye

Türkiye – Slovakya nakliyat

 

Balkan ülkeleri ile ticari ilişkilerimiz her geçen sene önemli oranda büyüme ve gelişme belirtmektedir. Ülkemizin Slovakya nakliye hususunda ihracat ve ithalat alanlarında başarı çalışmaları ve ticaretteki gelişmeleri gözden kaçmamaktadır. Türkiye Avrupa Birliği üyesi olan veya olmayan tüm devletlerle çalışma yapmaktadır. Slovakya yakınımızda bir komşu ülke olması nedeniyle ticaret hacmimiz devasa yükseklikte bulunmaktadır.

 

Slovakya’ya Güvenli Lojistik Hizmeti

 

Romanya ile ticari ilişkilerimiz neticesinde varılan ticaret mutabakatları ile ithalat ve ihracat anlaşmaları yapılıyor. Karayolu taşımacılığı anlamında özellikle nakliye çalışmalarına zemin hazırlanıyor. Başlayan bu kapsamda etkinlik veren nakliye firmalarının da Avrupa standartlarına haiz yeterlilikte olmaları gerekmektedir. Şirketimiz Slovakya nakliye firmaları içerisinde gerekli tüm şartlara uygun hareket eden ender firmalardandır. Firmamız gerekli belge, informasyon ve yeterlilik donanımıyla kusursuz hizmet sunan ender firmalar arasında yer almıştır.

Ülkemiz topraklarındaki sanayilerde üretilen her türlü ürünün Slovakya’ya ihracatı kapsamında naklini kusursuz bir halde gerçekleştiriyoruz. Payam Lojistik, ihracat ürünlerinin yanı sıra, serbest bölge, antrepo ve limanlarımız işlemleri yapılan üçüncü ülke menşeili transit kapsamlı yüklerin nakliyesini de başarılı bir halde gerçekleştirebilmektedir.

 

Taşımacılıkta Kalite Önemlidir

 

Ülkemize ithalat taşımacılığı ile yurdumuz üzerinden, Orta Doğu ve Asya ülkelerinin hepsine transit üçüncü ülke yük transferlerini de gerçekleştirmekteyiz. Firmamız yurt dışı taşımacılık C2 yetki belgesi kapsamında bulunan, Türk ve yabancı plakalı öz varlık ve kiralık tırları ile CMR sigortası kapsamında güvenli lojistik çözümleri sunmaktadır.

Türkiye’den Romanya’ya bir oldukça alanda taşımacılık çözümleri sunan Slovakya nakliye firmamız, bununla birlikte Gaziantep depomuzdan haftanın belirli günlerinde güvenli parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.

Payam Lojistik, taşımacılık hizmetlerinin yanında depolama, gümrükleme, liman hizmetleri şeklinde lojistiğin barındırdığı diğer alanlardaki kapsamlı çalışmaları da başarılı bir halde sağlamaktadır. Romanya ithalat ve ihracat nakliye taleplerinizde bir telefon mesafesi kadar yakın bulunan firmamıza sözlü ya da yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Mesai saati içinde vazife başlangıcında bulunan deneyimli sevkiyat ekibimizden uygun fiyat ve navlun teklifi alabilirsiniz.

Benzer hizmetler;

  ✔ Slovakya Nakliyat
  ✔ Slovakya taşımacılık
  ✔ Slovakya parsiyel taşımacılık
  ✔ İstanbul Slovakya nakliyat
  ✔ Gaziantep Slovakya nakliyat
  ✔ Kocaeli Slovakya nakliyat
  ✔ Slovakya komple tır nakliye

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN