Romanya Nakliye - Payam Lojistik

Romanya Nakliye

  • ambar taşıma nedir?

Romanya Nakliye

Türkiye – Romanya Nakliyat

 

Her yeni gün Balkan ülkelerinden Romanya nakliye hizmetimizi sürekli geliştirerek, çalıştığımız ülkeler arasına yenisini ekleyerek büyüyoruz. Hizmet ağımızı büyütmek, etkili nakliye çözümleri üretmek adına gayret sarf ediyoruz. Yakın zamanda destinasyonlarımız arasına Romanya’yı dahil ettik.

Türkiye Romanya nakliye ile ihracatı karayoluyla mümkün, taşınabilirliği yasal ve gümrüklü yük grubunun taşımacılığını tam kapasite gerçekleştirebiliyoruz. Uzun yılların kazandırdığı tecrübe ile hareket ederek Romanya nakliye taşımacılığında başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

 

Romanya’ya İhracat

 

Balkan ülkeleri arasında yer alan Romanya birçok tüketim mamulünü yurt dışından ithal etmektedir. İthalat yaptığı ülkelerin başında ise ülkemiz gelmektedir. Türkiye’den Romanya’ya gönderilmekte olan başta sanayi, inşaat ve makine ekipmanları olmak üzere her türlü kuru yük grubu kargoların hepsini bu yük gruplarını taşımaya elverişli treyleri mevcut olan tırlarımız ile sağlıyoruz.

 

Güçlü Araç Parkı ve Müşteri Memnuniyeti

 

Araç filomuzdaki araçların tamamı Türk plakalıdır. Bu filomuz oldukça çeşitlilik arz eden tiplerde ki treyler ile donatılmıştır. Araçlarımızın büyük kısmı standart tenteli, kayar çatılı tırlardan oluşmaktadır. Çekicilerimiz yüksek modelli ve Euro 6 motor normlarına uygundur.

Lojistik sektöründe uzun süre varlığımızı devam ettirmemizin en başında müşteri memnuniyetine dayalı ilkemiz gelmektedir. Hizmetimiz maddi kazançlara dayalı değil, müşteri memnuniyetine dayalıdır.

 

Romanya’ya  Düzenli  Taşımacılık

 

Romanya karayolu yük taşımacılığında Romanya tenteli komple tır ve parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. İstanbul/Tuzla’da ve Gaziantep/Başpınar’da bulunan bölge parsiyel depolarımızda topladığımız yüzlerinizin düzenli olarak haftanın belirli günlerinde sevki yapılmaktadır. Parsiyel yüklerinizi özel servislerimiz aracılığı ile adresinizden teslim alıyoruz. Alıcı firmaların isteği doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunabiliyoruz. Türkiye ile Romanya arası sürdürmekte olduğumuz nakliye hizmetlerimiz tam kapsamlı yapılmaktadır. CMR sigortası ile beraber Romanya karayolu tır nakliye hizmetimizi sağlıyoruz. Emtianın mal bedeli fark etmeksizin sevkiyatları sigorta güvencesi ile teslim noktalarına ulaştırıyoruz.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan şirketimiz Romanya’ya lojistik hizmetlerini karayolu nakliye yönetmeliğine uygun olarak gerçekleştiriyor. Taşımaların nakli sırasında bir sorun oluşmasına imkan vermeden gerekli evrak ve diğer işlemleri eksiksiz yerine getiririz. Başarılı hizmetler neticesinde müşterilerimizin övgü ve memnuniyetine mazhar olan şirketimiz kurumsal kimlik kazanma yolunda ilerleyişini emin adımlarla sürdürmektedir.

Benzer yazılar;

 ✔ Romanya nakliyat
 ✔ Romanya taşımacılık
 ✔ Romanya parsiyel taşımacılık
 ✔ İstanbul Romanya nakliyat
 ✔ Gaziantep Romanya nakliyat
 ✔ Türkiye Romanya nakliyat
 ✔  Romanya komple tır nakliyat

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN