Neden Biz? - Payam Lojistik

Neden Biz?

Neden Biz?

Neden Biz?

     – İşimizde uzmanız
    İnisiyatif ve sorumluluk alırız
    Müşterilerimizin başarısı için çalışırız
    Yaratıcılığımızla müşterimizin beklentisini aşarız

Tüm bunları, iş ahlakımız ve verimli çalışma anlayışımız ile başarırız.

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Hizmet Alanlarımız
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçirerek sürekli iyileştiriyoruz.
Sigortalı Taşımacılık
Sigortalı taşıma, nakliyat sektöründe çıkacak sorunları ve aksaklıkları engellemek için var olan müşteri mağduriyetinin önüne geçmek için uygulanan yöntemlerdendir.
Ambar Taşıma Hizmeti
Ambar Taşıma; Aynı güzergâha doğru yola çıkması planlanan araca, birbirinden farklı müşterilerin yüklerini yükleyerek, müşteriye fiyat avantajı sağlayan taşımacılık modelidir.
Yurtiçi Dağıtım Hizmeti
Yurt içi dağıtım hizmetleri, nakliyat firmamızın uzmanlık alanlarındandır. Belli adreslere yapılan dağıtımlar, belli adreslerden alınan mallarla gerçekleşmektedir. Bu dağıtım işinde, isteğe göre sigortalama yapılmaktadır.
Parsiyel Taşımacılık
Aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN