Hedefimiz - Payam Lojistik

Hedefimiz

Hedefimiz

Payam Lojistik Müşterilerine Düşük Maliyetli Çözümler Sunar

 

Lojistik ihtiyaçları karşılayacak en uygun çözümlerin şirketlere ve sektörlere göre farklılık gösterdiğini bilmekteyiz. Bu nedenle, öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tam, doğru olarak tespit edeceğimiz analiz çalışmalarına büyük önem vermekte ve sonrasında da kurulacak lojistik sistemin tasarımını yaparak önermekteyiz. Teslimat sürati ve kalitesi ile müşterilerimizin mevcut maliyetlerinin bir bölümünü ya da tamamını ortadan kaldıran yaratıcı çözümler geliştirdiğimiz için tercih edilmekteyiz.

 

Dolayısıyla, farklı müşterilere farklı çözümler önermekteyiz. Burada övündüğümüz nokta, seçtiğimiz lojistik hizmet işleyişini deneyim sahibi uzman personelimiz ve yenilenmiş filomuzla sizlere sunmamızdır.

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Hizmet Alanlarımız
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçirerek sürekli iyileştiriyoruz.
Sigortalı Taşımacılık
Sigortalı taşıma, nakliyat sektöründe çıkacak sorunları ve aksaklıkları engellemek için var olan müşteri mağduriyetinin önüne geçmek için uygulanan yöntemlerdendir.
Ambar Taşıma Hizmeti
Ambar Taşıma; Aynı güzergâha doğru yola çıkması planlanan araca, birbirinden farklı müşterilerin yüklerini yükleyerek, müşteriye fiyat avantajı sağlayan taşımacılık modelidir.
Yurtiçi Dağıtım Hizmeti
Yurt içi dağıtım hizmetleri, nakliyat firmamızın uzmanlık alanlarındandır. Belli adreslere yapılan dağıtımlar, belli adreslerden alınan mallarla gerçekleşmektedir. Bu dağıtım işinde, isteğe göre sigortalama yapılmaktadır.
Parsiyel Taşımacılık
Aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN