Hakkımızda - Payam Lojistik

Hakkımızda

Hakkımızda

Payam Lojistik olarak; Uluslararası taşımacılık, Yurt içi taşımacılık, Yurt içi dağıtım ve Parsiyel taşımacılık hizmetlerini bünyesinde barındıran ve tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu bir şirket olarak faaliyet gösteriyoruz.

Güçlü filosu, genç ve dinamik personeli ve yenilikçi üst düzey kadrosu ile hızla gelişmekte olan bu gözde sektörde kendini ön sıralarda göstermiştir. Sektöre öncülük etme hususunda hızla gelişmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam etmektedir.

Bütün Avrupa’yı kapsayan hizmet haritası ile dikkatleri üzerine çeken Payam Lojistik, kaliteye ve zamana göstermiş olduğu hassasiyet ile sektör içerisinde büyük bir saygınlık kazanmıştır.

Taşımacılığı kendine görev olarak edinen Payam Lojistik çalışmalarını her daim müşteri odaklı sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Hizmet Alanlarımız
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçirerek sürekli iyileştiriyoruz.
Sigortalı Taşımacılık
Sigortalı taşıma, nakliyat sektöründe çıkacak sorunları ve aksaklıkları engellemek için var olan müşteri mağduriyetinin önüne geçmek için uygulanan yöntemlerdendir.
Ambar Taşıma Hizmeti
Ambar Taşıma; Aynı güzergâha doğru yola çıkması planlanan araca, birbirinden farklı müşterilerin yüklerini yükleyerek, müşteriye fiyat avantajı sağlayan taşımacılık modelidir.
Yurtiçi Dağıtım Hizmeti
Yurt içi dağıtım hizmetleri, nakliyat firmamızın uzmanlık alanlarındandır. Belli adreslere yapılan dağıtımlar, belli adreslerden alınan mallarla gerçekleşmektedir. Bu dağıtım işinde, isteğe göre sigortalama yapılmaktadır.
Parsiyel Taşımacılık
Aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN