Diyarbakır Ambar - Payam Lojistik

Diyarbakır Ambar

  • Bulgaristan Nakliye

Diyarbakır Ambar

 

 Diyarbakır Ambar, Payam Lojistik şirketinin koordinasyon ve yönlendirmesinde faaliyet gösteren depolardandır. Diyarbakır’da bulunan ve faaliyet gösteren deponun kullanım hakkı Payam Lojistik şirketinin araçlarına aittir. Payam Lojistik şirketinin seyyar ve gezici nakliyat araçlarının Diyarbakır ve civarındaki müşterilerinin talepleri ile yüklendikleri yükleri Diyarbakır Nakliyat Ambarı depolarına bırakarak burada geçici bir süre bekletilmesi sonrasında gerçekleştirilen taşıma işlemleri gerçekte kargo şirketlerinin taşıma mantığı ile aynı yürütülmektedir.

 

Diyarbakır Ambarı depolarında biriken malzemeler gidecekleri adreslere göre gruplandırılmaktadırlar. Kargo hizmeti olarak yürütülen nakliyat işlerinin bilindik kargo şirketlerinden en büyük farkı taşıdıkları yükün ağırlıkları ve nitelikleridir. Kargo şirketleri ile taşınabilecek olan yüklerin mahiyeti genel olarak değersiz veya küçük ve pahada fazla pahalı olmayan ürünler olmaktadır.

 

Ancak Diyarbakır Ambar depolarından biriktirilerek Payam Lojistik firmasının araçları ile taşınan yüklerin büyük koliler şeklinde yüklerden oluştuğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Diyarbakır Ambarı depolarında biriktirilen yüklerin gönderilmesi gerektiği adreslere göre gruplandırılması işlemleri gezici araçların getirdiği yüklerin boşaltılması ve uygun şekilde istiflenmesi ile başlayan bir süreçtir.

 

Gezici kargo araçlarından gelen yükler Diyarbakır Nakliye Ambarı deposunda biriktirildikten ve adreslere göre gruplandırıldıktan sonra yeteri düzeyde yükün oluşması beklenmektedir. Örneğin Diyarbakır Ambarı deposundan İstanbul’a gönderilecek olan yüklerin toplamının İstanbul’a gönderilecek olan taşıyıcı aracın kasasını dolduracak kadar birikmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde İstanbul’a gönderilecek araç yük yeterli olmadığı için yükleme yapılmayacak ve yola çıkartılmayacaktır. İstanbul’a çıkartılması gereken aracın dolacağı kadar bir yük birikmişse o zaman eşyalar veya yükler bu taşıtlara yüklenerek İstanbul’a gönderilmektedir.

 

 Diyarbakır Nakliyat ambarı

 

Diyarbakır Ambarı deposunun faaliyetlerinden faydalanmak ve Payam Lojistik firmasının nakliyat işlerini satın almak istiyorsanız firmanın internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Diyarbakır Nakliyat Ambarı deposunun faaliyetlerinden faydalanmak ve Payam Lojistik firmasının nakliyat işlerini satın almak istiyorsanız firmanın internet sitesine girmeniz gerekmektedir.

 

İnternet sitesine girdikten sonra firmanın faaliyetlerini daha detaylı inceleyebilirsiniz. İnternet sitesinde yazılı açıklamaları beğenmediğiniz veya yeterli bulmadığınız takdirde internet sitesinde yazan iletişim adreslerinden telefon numaralarını alarak müşteri hizmetlerini veya çağrı merkezlerini arayarak firma yetkileri ile görüşebilirsiniz. Firmanın verdiği hizmetleri ve hizmetlerinin fiyatları hakkında bilgi alarak ne şekilde yararlanacağınızı öğrenmek istiyorsanız firma ile iletişime geçiniz.

 

► GEBZE DİYARBAKIR AMBAR

► ANADOLU YAKASI DİYARBAKIR AMBARI

► İSTANBUL DİYARBAKIR AMBAR

► TUZLA ORHANLI DİYARBAKIR AMBARI

► İZMİT KOCAELİ DİYARBAKIR AMBAR

 ► ADAPAZARI DİYARBAKIR AMBAR

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN