Değerlerimiz - Payam Lojistik

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Misyonumuz
Entegre taşımacılık hizmetleri sunan tedarik zinciri yönetimi branşında uzmanlaşmış bir firma  olmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize yüksek hizmet kalitesi ile entegre lojistik hizmeti vermektir.

Kalite Politikamız

Kurallara ve standartlara uygun çözümler sunmak, sıfır yakın hata ile memnuniyeti en üst seviyede tutmak ve taşımacılık sektörünün en güvenilen ve kuşkusuz tercih edilen markası olmak.

Değerlerimiz;
Payam Lojistik kurumsal değerlerini oluştururken;
     –  İnsana ve çevreye saygıyı
     –  Müşteri memnuniyetini
     –  Çözüm ortağı olmayı
     –  Çalışan memnuniyetini
     –  Sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olmayı
temel ilkeler olarak benimsemiştir.

Böylelikle müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyelere taşıyarak, sektörde çalışan memnuniyeti açısından adını duyuran lider firmalardan olmayı başarmıştır.

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Hizmet Alanlarımız
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçirerek sürekli iyileştiriyoruz.
Sigortalı Taşımacılık
Sigortalı taşıma, nakliyat sektöründe çıkacak sorunları ve aksaklıkları engellemek için var olan müşteri mağduriyetinin önüne geçmek için uygulanan yöntemlerdendir.
Ambar Taşıma Hizmeti
Ambar Taşıma; Aynı güzergâha doğru yola çıkması planlanan araca, birbirinden farklı müşterilerin yüklerini yükleyerek, müşteriye fiyat avantajı sağlayan taşımacılık modelidir.
Yurtiçi Dağıtım Hizmeti
Yurt içi dağıtım hizmetleri, nakliyat firmamızın uzmanlık alanlarındandır. Belli adreslere yapılan dağıtımlar, belli adreslerden alınan mallarla gerçekleşmektedir. Bu dağıtım işinde, isteğe göre sigortalama yapılmaktadır.
Parsiyel Taşımacılık
Aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN