Bulgaristan Nakliye - Payam Lojistik

Bulgaristan Nakliye

  • Bulgaristan Nakliye

Bulgaristan Nakliye

Türkiye – Bulgaristan Nakliyat

 

Türkiye’den Bulgaristan’a yük göndren her firma Bulgaristan nakliye şirketimiz ile anlaşarak profesyonel hizmet alabilir. Günümüzde gelişen teknoloji ve iletişim kanalları neticesinde artık İstanbul Bulgaristan nakliye hizmetleri çok daha ucuz ve profesyonel olarak hizmet vermektedir. Söz konusu firmalar ile iletişime geçmek isteyen herkes telefon ve internet bağlantılarını kullanabilir. Hızlı ve pratik bir iletişim yolu olarak Whatsapp üzerinden direkt olarak iletişime geçen ve fiyat teklifi sunan Bulgaristan nakliye firmaları da mevcut halde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Bulgaristan Nakliye Hizmetlerinin Genel Ayrıntıları

 

Müşteriler Bulgaristan nakliye firmalarının kendilerine sundukları fiyatları değerlendirip buna göre bir seçim yapabilirler. Genel olarak sunulan firmalar kat edilecek mesafeye ve taşınacak olan eşyaların ağırlığına göre verilmektedir. Anlaşmaya varan iki taraf daha sonra keşif ekibi ile birlikte harekete geçmektedir. Keşif ekibi tam olarak ne kadarlık bir eşya taşınacağının hesabını profesyonel parametreler ile yerine getirir. Tüm eşyalar kırılacak ve kırılmayacak olarak ikiye ayrılır. Kırılma riski bulunan ya da maddi ya da manevi önem taşıyan eşyalara geçici olarak sigorta yaptırmak da mümkün. Bu seçenek ile birlikte nakliye sürecinde hasar tespiti yapılan tüm eşyaların bedelleri bizzat firma tarafından karşılanmaktadır.

 

Bulgaristan Nakliye Hizmetlerinin Genel Özellikleri

 

Kara yoluyla hizmet veren Bulgaristan nakliye firmaları güven ve hız teminatı vermektedir. Türkiye’nin her bölgesinden ve her şehrinden direkt olarak Bulgaristan’a nakliye hizmetlerini sunan firmalar bulunmaktadır. Tüm ambalajlar özel ve kaliteli olup eşyaların zarar görmeden ve az yer kaplayarak taşınmasını olanaklı hale getirir. Bununla birlikte her eşya için ayrı bir ambalaj kullanma alternatifi de mevcuttur. Tüm bunların yanı sıra nakliyeyi gerçekleştirmekte olan tüm tırların ve kamyonların takibi de özel cihazlar vasıtasıyla müşteriler tarafından takip edilebilir. Bu sayede o anda, taşınmakta olan eşyaların nerede olduğunu merak eden herkes mobil cihazları vasıtasıyla bu taleplerini yerine getirebilir. Sadece ev taşınmaları için ofis taşımaları için de aynı hizmetlerden faydalanılmaktadır. Asansörlü taşıma hizmetleri de sunulan yeni seçenekler arasında yer almaktadır. En ağır eşyalar bile bu sistem ile birlikte vakit kaybedilmeden taşıma araçlarına yüklenmektedir.

Benzer yazılar;

✔ Bulgaristan nakliyat
✔ Bulgaristan taşımacılık
✔ Bulgaristan parsiyel nakliyat
✔ İstanbul Bulgaristan nakliyat
✔ Gaziantep Bulgaristan nakliyat
✔ Türkiye Bulgaristan nakliyat
✔ Bulgaristan komple tır nakliyat

Hızlı ve Güvenilir Araç Tedariği

Kurumsal sevkiyatlarınız için ioförlerimiz gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır.
Call Now ButtonŞİMDİ TEKLİF ALIN